Z perwertytami jest problem polegający na tym że nie wiadomo czyj i jaki interes wyrażający się w pieniądzach za tym stoi. Ale przecież oczywiste jest że szerzą ZŁO.

Dziennikarze uważający się za inżynierów duch ludzkich mogliby przucić chłodną obojętność i relacjonować ich  ich marsze tak:

„Wczoraj w naszym mieście klkuset idiotów pomaszerowało w tzw marszu dumy. Proszę zobaczyć jak wygłądałi i co głosili. Policja zabezpieczała ich przed napaścią ponuraków. Ale po co napadać, skoro wystarczy się pośmiać z ich naiwności że kiedykolwiek przyjmiemy ich sposób na życie.

 

Jeśli chodzi o brydżystów, to mam pelne rozeznanie. 

Od lat głoszą że uprawianie ich brydża jest wielce korzystne dla wszystkich, a zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. Że rozwija, uczy, pobudza, kształci i takie tam. Jest to oczywiste klamstwo, bo jest wręcz odwrotnie.

Od dawna usiłuję to zdemaskować, a oni nic – ciągle to samo.

Przyczyną jest nadzieja na większe dotacje państwowe. Trochę ich już mają, ale chodzi o znacznie większe. Aby we wszystkich szkołach nauczano brydża. To będzie łatwy chleb dla wielu – wystarczy pobajdurzyć.

Dla nędznej mamony nie wahają się szerzyć Zła. To obrzydliwe. Oprócz kpin należy im to wytykać. 

 

Czuję się coraz słabszy. Pisanie przychodzi mi z coraz większym trudem. Na razie stać mnie jeszcze by zamieszczać uwagi od innych. Ale potem już nie – to miejsce zostanie zamknięte.

Ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie by zakładać IDIOTON gdzie indziej.

 

BTW dziś sprowadzono do mnie psychiatrę. Mimo iż oświadczyłem na początku że odrzucam wszelką ingerencję w moją psyche tak jak odrzuciłem fizyczną w moją czaszkę, wystawił mi 4 recepty. Recepty ostentacyjnie podarłem, a jemu powiedziałem że jest Bardzo Złym lekarzem.

 

index.htm#idioton

www.Pikier.com

 

 

  Moje Notatki  nowe-dalej.htm